Polštářek 40x40cm vínovo - růžový kanafas na knoflíky
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Jednoduché polštářky z vínového kanafasu se daji využít i jako sedák bez úvazů.
Zajímavá je i kombinace vínových, béžových a zelených puntíků.
Vzor kanafasu: dvoubarevné nepravidelné proužky
Skladem
(6 ks)
PK08KN/01
Můžeme doručit do:
27.5.2026
265 Kč
/ ks
219,01 Kč
bez DPH
Vzor kanafasu: dvoubarevné keprové kostky 5x5mm - výrazné tmavé
Skladem
(3 ks)
PK08KN/02
Můžeme doručit do:
27.5.2026
265 Kč
/ ks
219,01 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Textilní doplňky navrhujeme tak, aby spolu ladily. Ze stejného kanafasu si můžete vybrat třeba závěsy.
Povlak na polštářek rozměr 40x40cm, zapínání na nítěné knoflíky.
- Materiál: tradiční český kanafas z naší kolekce
- gramáž 185g/m2,
- 100% bavlna,
- bez výplně
Výplně se prodávají samostatně. V nabídce máme opravdu hodně naducané, které se neslehnou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil vínovo růžový kanafasPolštářky 40x40 cm z kanafasu |
|---|---|
| Povlaky: | Polštářky 40x40 cm |
| Rozměr: | 40x40 cm |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Provedení: | základní |
| Zapínání: | nitěné knoflíky |
| Povlak: | bez výplně |
| Látky: | vyrobeny v ČR podle našich návrhů |
| Ušito: | u nás pečlivě a s láskou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




