Kanafasové látky

Vytvářejte vlastní originály

Nemusíte si jen kupovat hotové výrobky, ale můžete si vytvořit vlastní originální výtvor

U nás najdete kolekce látek, které jsou vhodné k oživení interiéru ve venkovském stylu. Kombinujte více vzorů ve stejné barevnosti. Dejte prostor svému umu a fantazii. Vylaďte si chalupu přesně podle svého vkusu!


Vyberte si svou oblíbenou barvu:

Látky lze v e-shopu objednat po celých metrech. Pokud objednáte více než 1metr, pak posíláme vcelku. Objednávky nad 15m od jednoho dezénu pak domlouváme individuálně. Je možné zaslat celou roli látky.


Kategorie


Dárky pro švadlenky

Milé švadlenky,

připravili jsme pro Vás malé dárečky k nákupu látek nad čtyři metry.

U nás najdete nejen látky, ale také galanterii.


Tradiční český kanafas


U nás najdete tradiční kanafasy z bavlny a také lnu. Látky jsou utkány v Moravských a Českých tkalcovnách podle našich návrhů.

Bavlněný kanafas je z nebělené a barvené příze, vzor je oboustranný. Je stálobarevný při praní do 60°C. Latky jsou upravené a vysrážené (dodatečná srážlivost je maximálně do 6%). Kanafas je velmi hustě tkaný, kvalitní a bude sloužit dlouho.

V každé barevné kolekci nabízíme několik vzorů, které se dají dobře kombinovat a skvěle se hodí na chalupy a do venkovských interiérů. Nejtradičnější vzor (po režném plátně) jsou různé proužky, později byly doplněny o káro (kostky). Naše dezény jsou inspirovány tradičními vzory, rádi je kombinujeme ještě se žakáry ve stejných barvách.

Žakárové látky

Žakárová vazba umožňuje vytkání různých ornamentů a květinových vzorů. Tyto látky mají opět oboustranný vzor, ale rubová strana je v negativní barevnosti.