Kanafasové látky

Vytvářejte vlastní originály

Nemusíte si jen kupovat hotové výrobky, ale můžete si vytvořit vlastní originální výrobek

U nás najdete kolekce látek, které jsou vhodné k oživení interiéru ve venkovském stylu. Kombinujte více vzorů ve stejné barevnosti. Dejte prostor svému umu a fantazii. Vylaďte si chalupu přesně podle svého vkusu!


Vyberte si svou oblíbenou barvu:

Látky lze v e-shopu objednat po celých metrech. Pokud objednáte více než 1metr, pak posíláme vcelku.
Objednávky nad 15m od jednoho dezénu pro expedici rozdělujeme.
Je možné zaslat i celou roli látky (individuální domluva).

Naše látky jsou v šířkách: kanafas 150 a žakár 160cm.

K látkám si můžete rovnou objednat i krajky, nitě, zipy ... v sekci galanterie.


Nové barvy a dezény kanafasu

Navrhli jsme několik nových dezénů červeného, modrého i starozeleného kanafasu. Tak ať se novinky líbí a hezky se z nových látek šije.

Letos na jaře jsme přidali béžový kanafas.  Na léto máme další novinku, která je tak trošku inspirována Provence, šedý a růžový kanafas. Kouzelně vypadá i kombinace šedé s růžovou.


Kategorie


Tradiční český kanafas


U nás najdete tradiční kanafasy z bavlny a také lnu. Látky jsou utkány v Moravských a Českých tkalcovnách podle našich návrhů.

Bavlněný kanafas je z nebělené a barvené příze, vzor je oboustranný. Je stálobarevný při praní do 60°C. Latky jsou upravené a vysrážené (dodatečná srážlivost je maximálně do 6%). Kanafas je velmi hustě tkaný, kvalitní a bude sloužit dlouho.

V každé barevné kolekci nabízíme několik vzorů, které se dají dobře kombinovat a skvěle se hodí na chalupy a do venkovských interiérů. Nejtradičnější vzor (po režném plátně) jsou různé proužky, později byly doplněny o káro (kostky). Naše dezény jsou inspirovány tradičními vzory, rádi je kombinujeme ještě se žakáry ve stejných barvách.

Žakárové látky

Žakárová vazba umožňuje vytkání různých ornamentů a květinových vzorů. Tyto látky mají opět oboustranný vzor, ale rubová strana je v negativní barevnosti.