Polštářek 40x40cm starozelený kanafas pruhy s dutým lemem a knoflíky
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Polštářky s pruhy v několika variantách
Polštářek 40x40cm starozelený kanafas pruhy s dutým lemem a knoflíky
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Textilní doplňky navrhujeme tak, aby spolu ladily. Ze stejného kanafasu si můžete vybrat třeba závěsy.
Povlak na polštářek rozměr 40x40cm, zapínání na nítěné knoflíky.
- Materiál: tradiční český kanafas z naší kolekce
- gramáž 180g/m2,
- 100% bavlna,
- bez výplně
Výplně se prodávají samostatně. V nabídce máme opravdu hodně naducané, které se neslehnou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil ze starozeleného kanafasuPolštářky 40x40 cm z kanafasu |
|---|---|
| Povlaky: | Polštářky 40x40 cm |
| Rozměr: | 40x40 cm |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Provedení: | dutý lem 2cm |
| Zapínání: | nitěné knoflíky |
| Povlak: | bez výplně |
| Látky: | vyrobeny v ČR podle našich návrhů |
| ? Ušito: | u nás pečlivě a s láskou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




