Závěsy z červeného kanafasu kostky a pruhy se vzorem
Červené kostky 5x5mm a pruhy 12mm se vzorem s výraznou režnou krajkou
Detailní popis produktu
Elegantní venkovské závěsy z kvalitního červeného kanafasu kw14 s tradičním vzorem kostek 5x5mm a pruhů 12mm se vzorkem (vločka) a výraznou režnou krajkou.
Sada závěsů z červeného kanafasu s režnou krajkou na jedno okno.
Tyto závěsy nekombinujeme s horním kanýrem, ale sluší jim záclonka.
- 2 závěsy
vyberte si zavěšení podle garnyže buď na žabky, s řasící stuhou, tunýlkem nebo na poutka - 2 úvazy ke stažení závěsů
Pokud máte zájem o nějaké změny, napište požadavek do poznámky v objednávce.
Doporučení k výběru závěsů i volbě rozměrů najdete na blogu ve článku kw201.
Materiál:
- Kvalitný pevný, hustě tkaný kanafas asi 180g/m2, 100% bavlna.
- Látky jsou vyrobené podle našich návrhů v ČR.
Závěsy šijeme na základě vašich objednávek.
Kompletní červená kolekce vám umožní sladit celý interiér ve stejném stylu kw14 a barvě, zejména ložnici s povlečením a závěsy.
Ideální kombinace pro ložnici:
Závěsy s proužky se výborně hodí do ložnice, kde můžete vytvořit harmonický celek se sladěným ložním povlečením ze stejné látky. Tato kombinace vytvoří útulnou a stylovou atmosféru ve venkovském stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsy z kanafasu |
|---|---|
| ? Barva kolekce kanafasu: | Červený kanafas |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Gramáž: | kanafas plátno cca 185g/m2 |
| Typ látek: | kanafas - originály, které jinde nekoupíte |
| Vzor: | tradiční kanafasový vzor: kostky 5x5mm pruhy 12mm se vzorkem - vločka |
| Průhlednost: | neprůhledné, polostínící, ale světlo propustí |
| Způsob zavěšení - uchycení: | na žabky / tunýlek / řasící stuha / poutka |
| Rozměr: | šířka x výška (výběr varianty rozměru) |
| Individuální úpravy: | po dohodě šijeme i jiné rozměry a provedení |
| Tyto závěsy se hodí zejména: | na chalupu nebo do venkovského stavení |
| Typ závěsů na okna: | závěsy do kuchyně, do ložnice, do obyváku, do pokoje |
| Údržba závěsů: | praní maximálně 40°C, žehlení na bavlnu |
| Sezóna / styl: | chalupářský styl, venkovský styl, rustikální i retro |
| Ruční šití: | šijeme v malých kolekcích |
| Výroba látek: | látky jsou vyrobené v ČR podle našich návrhů |
| Udržitelnost: | přírodní materiály |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




