Závěsy z béžového kanafasu kostičky a pruhy se vzory
Béžové kostičky 3x3mm a vzorované pruhy 12mm s výraznou režnou krajkou.
Detailní popis produktu
Sada závěsů z béžového kanafasu kw11 s jemnou kostičkou 3×3 mm a vzorovanými pruhy 12 mm doplněná o výraznou režnou krajku. Závěsy jsou neprůhledné až polostínící – zútulní místnost, zjemní světlo, ale denní světlo stále příjemně propustí. Ideální volba pro chalupu, venkovský dům i interiér v rustikálním nebo retro stylu.
Sada závěsů z béžového kanafasu s režnou krajkou na jedno okno.
Tyto závěsy nekombinujeme s horním kanýrem, ale sluší jim záclonka.
- 2 závěsy
vyberte si zavěšení podle garnyže buď na žabky, s řasící stuhou, tunýlkem nebo na poutka - 2 úvazy ke stažení závěsů
Pokud máte zájem o nějaké změny, napište požadavek do poznámky v objednávce.
Doporučení k výběru závěsů i volbě rozměrů najdete na blogu ve článku kw201.
Materiál:
- Kvalitný pevný, hustě tkaný kanafas asi 180g/m2, 100% bavlna.
- Látky jsou vyrobené podle našich návrhů v ČR.
Závěsy šijeme na základě vašich objednávek.
Tyto závěsy jsou součástí kolekce béžového kanafasu, ze které šijeme také ubrusy, prostírání, polštářky a další textil kw11 na chalupu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsy z kanafasu |
|---|---|
| ? Barva kolekce kanafasu: | Béžový kanafas |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Gramáž: | kanafas plátno cca 185g/m2 |
| Typ látek: | kanafas - originály, které jinde nekoupíte |
| Vzor: | tradiční kanafasový vzor: kostičky 3x3mm pruhy 12mm vzor |
| Průhlednost: | neprůhledné, polostínící, ale světlo propustí |
| Způsob zavěšení - uchycení: | na žabky / tunýlek / řasící stuha / poutka |
| Rozměr: | šířka x výška (výběr varianty rozměru) |
| Individuální úpravy: | po dohodě šijeme i jiné rozměry a provedení |
| Tyto závěsy se hodí zejména: | na chalupu nebo do venkovského stavení |
| Typ závěsů na okna: | závěsy do kuchyně, do ložnice, do obyváku, do pokoje |
| Údržba závěsů: | praní maximálně 40°C, žehlení na bavlnu |
| Sezóna / styl: | chalupářský styl, venkovský styl, rustikální i retro |
| Ruční šití: | šijeme v malých kolekcích |
| Výroba látek: | látky jsou vyrobené v ČR podle našich návrhů |
| Udržitelnost: | přírodní materiály |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




