Polštářek 40x65cm šedý kanafas pruhy s dutým lemem
Polštářky z šedého kanafasu s dutým lemem.
Jednobarevná varianta melange pro decentnější interiér.
Detailní popis produktu
Textilní doplňky navrhujeme tak, aby spolu ladily. Ze stejného kanafasu si můžete vybrat třeba závěsy.
Povlak na polštářek rozměr 40x465cm, zapínání na nítěné knoflíky.
- Materiál: tradiční český kanafas z naší kolekce
- gramáž 180g/m2,
- 100% bavlna,
- bez výplně
Výplně se prodávají samostatně. V nabídce máme opravdu hodně naducané, které se neslehnou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Textil z šedého kanafasuPolštářky 40x65 cm |
|---|---|
| Povlaky: | Polštářky 40x65 cm |
| Rozměr: | 40x65 cm |
| Materiál: | 100% bavlna |
| Provedení: | dutý lem 2cm |
| Zapínání: | nitěné knoflíky |
| Povlak: | bez výplně |
| Látky: | vyrobeny v ČR podle našich návrhů |
| ? Ušito: | u nás pečlivě a s láskou |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




