Kanafasové látky

Vytvářejte vlastní originály

Nemusíte si jen kupovat hotové výrobky, ale můžete si vytvořit vlastní originální výtvor

U nás najdete kolekce látek, které jsou vhodné k oživení interiéru ve venkovském stylu. Kombinujte více vzorů ve stejné barevnosti. Dejte prostor svému umu a fantazii. Vylaďte si chalupu přesně podle svého vkusu!


Vyberte si svou oblíbenou barvu:


Kategorie


Dárky pro švadlenky

Milé švadlenky,

připravili jsme pro Vás malé dárečky k nákupu látek nad čtyři metry.

U nás najdete nejen látky, ale také galanterii.


Tradiční český kanafas


U nás najdete tradiční kanafasy z bavlny a také lnu. Látky jsou utkány v Moravských a Českých tkalcovnách podle našich návrhů.

Bavlněný kanafas je z nebělené a barvené příze, vzor je oboustranný. Je stálobarevný při praní do 60°C. Latky jsou upravené a vysrážené (dodatečná srážlivost je maximálně do 6%). Kanafas je velmi hustě tkaný, kvalitní a bude sloužit dlouho.

V každé barevné kolekci nabízíme několik vzorů, které se dají dobře kombinovat a skvěle se hodí na chalupy a do venkovských interiérů. Nejtradičnější vzor (po režném plátně) jsou různé proužky, později byly doplněny o káro (kostky). Naše dezény jsou inspirovány tradičními vzory, rádi je kombinujeme ještě se žakáry ve stejných barvách.

Žakárové látky

Žakárová vazba umožňuje vytkání různých ornamentů a květinových vzorů. Tyto látky mají opět oboustranný vzor, ale rubová strana je v negativní barevnosti.